Ustawienia

Powróć do: strona główna

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

NABÓR DO PRZEDSZKOLI GMINNYCH  (kliknij)

Informujemy, że w postępowaniu rekrutacyjnym na wolne miejsca w przedszkolu biorą udział

• dzieci 3, 4, 5, 6-letnie (urodzone w latach 2021-2018),
  • dzieci 7-letnie, które zostały odroczone na podstawie opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,

na wniosek rodziców/prawnych opiekunów.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola można składać drogą elektroniczną w systemie informatycznym NABO lub w formie papierowej do dyrektora przedszkola pierwszego wyboru.

Wniosek o przyjęcie do przedszkola publicznego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy złożyć w terminie od 19 lutego 2024 r. do 1 marca 2024 r. do godz. 15:00.

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które obecnie uczęszczają do naszego przedszkola, składają Deklarację kontynuowania edukacji przedszkolnej w terminie od 5 do 9 lutego 2024 roku. Deklaracje będą wydawane i zbierane przez wychowawców poszczególnych grup.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem postępowania rekrutacyjnego.

Poniżej udostępniamy link do systemu rekrutacyjnego NABO:

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.